серпень 11, 2021
17:00
Онлайн форум у форматі дискусії
"Реновація застарілого житлового фонду як новий вид інвестицій в Україні"
Подія, що переверне ринок інвестицій. Спікери, які найкраще розуміються у тематиці. Обговорення та думки, які ви не почуєте більше ніде!

Партнери Olsten Partners, KБУ, ІТТА, а також Комітет проектного інвестування та М&A Асоціації адвокатів України ініціювали проведення он-лайн форуму, що має за мету проведення конструктивної дискусії з відомим експертами ринку інвестицій та нерухомості для привернення уваги до обговорення нагальних питань інвестування у реновацію застарілого житлового фонду.

Форум об'єднує представників представників професій та ніш бізнесу, дотичних до теми інвестування, будівництва, нерухомості, державних службовців, які обстоюють протилежні або частково протилежні позиції щодо одних і тих же питань, обговорюють актуальну заявлену тему в формі дискусії, контрольованої модератором.

5 спікерів-експертів поділяться з учасниками конференції своїм досвідом і новинами світу інвестицій.
СПІКЕРИ
Ми запросили до обговорення кращих професіоналів своєї справи
Лев Парцхаладзе
Headliner
Президент Конфедерації будівельників України, Голова правління девелоперської компанії "Нове століття", Ексзаступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.
Олеся Романенко
Модератор
Голова Комітету проектного інвестування та M&A Асоціації адвокатів України, юридичний експерт у земельному праві, нерухомості та інвестиціях, керуючий партнер Olsten Partners Law Company.
Артем Гончаренко
Президент International Technology Transfer Association (ITTA), PhD дослідник Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури.
Владислав Коннов
Співзасновник та партнер девелоперської компанії AMG Development, кандидат юридичних наук.
Віктор Забоєнко
Директор з продажу SAGA Development
Секретний спікер
Секретний, але такий бажаний
ГОЛОВНИЙ ОРГАНІЗАТОР

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України" є всеукраїнською громадською неприбутковою організацією, яка створена на засадах професійної належності та об'єднує адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві та задоволення та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації.

ЗА СПРИЯННЯ ТАКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:
ХОТІЛИ Б БУТИ СПІКЕРОМ АБО ПАРТНЕРОМ НА ЦЬОМУ ТА МАЙБУТНІХ ФОРУМАХ?
Заповніть контактні дані і ми зв'яжемося!
Усі права захищено
Все фотографии используются для демонстрации контента. Пожалуйста, не используйте тексты и изображения шаблона в коммерческих целях.
Made on
Tilda